UÇAK KARGO BÖLGELERİ

Çanakkale Uçak Kargo Hizmetleri Thy Kargo

CANAKKALE UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Çanakkale Uçak Kargo Firmamız havayolu taşımacılığı alanında hizmet veren ve sektör içerisinde kaliteli hizmeti ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Tüm gönderi türleriniz profesyonel olarak adrese ulaştırılır. Bunun için alanında uzman kadro ile çalışılmaktadır. Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken kargolarınızı kurumsal müşteri hizmetlerimizi arayarak gönderim sağlayabilirsiniz.

Adresinize gelen moto kurye elamanımıza ilgili kargonuzu teslim edebilirsiniz. Şehirler arası gönderim yapacak iseniz bunu önceden belirtmeniz gerekir. Moto kurye sizden aldığı ürünü veya belgeyi havalimanına getirerek uçağa teslim eder. Uçağın kargo bölümüne alınan gönderi güven içerisinde yolculuğuna başlar.

Gün İçerisinde Hızlı Teslimat Seçeneği Uçak kargo hizmeti ile gün içerisinde müşterilerinize gerekli olan gönderilerinizi gönderebilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Güven içerisinde gönderileriniz alıcıya teslim edilir. Alıcı havalimanın da kendisi de kargosunu alabilir veya moto kurye ile kendisine iletilir. Tüm bu hizmetler kurumsal çerçeve içerisinde size özel olarak sunulur. Uçak kargo fiyatları gönderilen gönderinin türüne göre değişkenlik gösterir. Boyuna ve hacmine göre belirli bir fiyat hesaplanır. Gönderileriniz yurt içi bölgelere gönderilmektedir. Yurtdışı gönderim yapılmamaktadır.

Zamanında teslim ve ilkeli çalışmalarımız ile tüm gönderileriniz en kısa süre içerisinde teslim edilir. Ayrıca hizmetler hakkında geniş bilgi almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimizden gereken desteği alabilirsiniz. Firmamız masadan masaya kargo gönderimi ile de gerekli desteği sunar ve bu hizmeti profesyonel çalışanları ile birlikte yürütmektedir.