UÇAK KARGO BÖLGELERİ

Erzincan Uçak Kargo Hizmetleri Thy Kargo

ERZİNCAN UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Erzincan Uçak Kargo Geçmişten gelen tecrübe ve birikim ile hizmet veren firmamız uçak kargo alanında müşterilerine kurumsal hizmet sunmaktadır. Bu hizmet anlayışı içerisinde kargolarınız yurt içinde tüm bölgelere hızlı bir şekilde gönderilmektedir. Hizmetlerimiz alanında uzman kadro ile birlikte yürütülmektedir. Yenilikçi iş ve müşteri memnuniyet ilkeleri öncelikli hedeflerimizdir. Sizde acil kargolarınızı göndermek isterseniz firmamızı avantajlarından yararlanabilirsiniz. Uçak kargo hizmetleri kişiye özel olarak verilmektedir. Yurt dışı gönderim yapılamamaktadır.

Size Özel Hızlı Kargo

Yurtiçinde hızlı kargo göndermek isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerinden destek alarak moto kurye talep edebilirsiniz. Kurye adresinize gelerek sizden gönderiyi alır ve havalimanına getirir. Firmamız masadan masaya hizmet anlayışı ile gerekli desteği sunmaktadır. Kargonuz uçağa yerleştirilir ve yola çıkar. Gün içerisinde teslimat seçeneği sayesinde kargonuz en hızlı şekilde gitmesini istediğiniz yere moto kurye ile teslim edilir. Ayrıca alıcı isterse gönderiyi havalimanında kendide alabilir. Hızlı kargo ayrıcalığından yararlanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca işlerinizi bu sayede hızlandırabilirsiniz. Yurt içi gönderileriniz size özel hizmet anlayışı içerisinde müşteri memnuniyeti çerçevesi içerisinde gönderilmektedir. Uçak kargo fiyatları gönderdiğiniz türe göre değişmektedir. Gönderiniz büyük ise ödeyeceğiniz tutar da yükselmektedir.

Firmamız havayolu taşımacılık alanında gösterdiği başarı ile en çok tercih edilen isim haline gelmiştir. Sizde gün içerisinde teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği uzman personel eşliğinde sunulmaktadır. Sizde bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.