UÇAK KARGO BÖLGELERİ

Hatay Uçak Kargo Hizmetleri Thy Kargo

HATAY UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Hatay Uçak Kargo Kargo gönderilerinizi motorlu kurye adresinize gelerek teslim alarak, ilk uçağa kargonuzu teslim ediyor. Gideceği havalimanından da motorlu kargo alarak hızlı ve güvenilir bir şekilde adrese anında ulaştırıyor. Yurt dışı kargo alımımız yok. Sadece yurt içi kargoda hizmet veriyoruz.

Müşteriler isterse kargoyu almak için havalimanına kendi gidip kendileri de alabilir. Kargo firmamız ile havalimanından havalimanına en hızlı kargo ve en güvenli şekilde kargolarınızın taşınmasıdır. Yurtiçi gönderileriniz Uçak Kargo Hizmeti sayesinde daha çabuk ve hızlı sevkiyatı olur. Siz değerli müşterilerimizde yurt içi tüm gönderilerinizi bize ulaşarak hızlı ve güvenilir bir şekilde kargonuzu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz an arayıp kargonuz hakkında bilgi sahibinde olabilirsiniz.

Hızlı Ve Güvenilir Kargolarınız İçin Doğru Adres Sizin için değerli olan tüm kargolarınız bizim için o kadar değerlidir. Bu nedenle de gönderinizin adrese zamanında ulaşması için en kısa sürede havayolu kargo firmasına gönderileriniz teslim edilmektedir. Verdiğimiz hizmete masadan masaya teslimat hizmeti diyoruz. Sizi yormadan adresinize gelerek gönderinizi sizden alıyor ve Hatay’dan yola çıkan kargonuz yurt içi her havalimanı olan şehre hava kargo ile gönderisi gerçekleşmekte ve orada bekleyen kuryemiz ise teslimat adresine hızlı şekilde gönderinizi sevk etmektedir.

Kapıdan-kapıya ve ya kapıdan-havalimanına, havalimanından kapıya, havalimanından- havalimanına teslim seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Turkish cargo hizmeti ile size VIP hizmet sunulmakta ve ayrıcalıklı dünyanın kapısı açılmaktadır. Bize Ulaşmak Çok Kolay Bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz bu hizmetimizden yararlanmak istemeleri halinde bize 7/24 ulaşarak gönderilerini ekibimize aldırarak sevkiyat sürecini başlatabilirler.