UÇAK KARGO BÖLGELERİ

Konya Uçak Kargo Hizmetleri Thy Kargo

KONYA UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Konya Uçak Kargo Kargo sektörü içerisinde yer alan firmamız geçmişten gelen tecrübe ile müşterilerine destek sunmaktadır. Özellikle havayolu taşımacılığı alanında geliştirdiğimiz iş hizmetleri sayesinde hızlı ve güvenilir taşımacılık yapıyor zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Havayolu taşımacılık hizmeti alanında uzman kadro ile birlikte yürütülmektedir. Gönderilerinizi uçak kargo ile göndermek isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimizden destek alabilir ve moto kurye talep edebilirsiniz. Moto kurye belirttiğiniz adrese hızlı bir şekilde gelerek gönderinizi sizden alır ve ilk uçağın kalkış saatine yetiştirir.

Kargonuz güvenilir bir şekilde uçak içerisine yerleştirilerek yeni adresinize doğru yol alır. Size Özel VIP Hizmet Ayrıcalığı Büyük gönderilerinizi veya özel olarak hızlı göndermek istediğiniz herhangi bir ürününüzü hava kargo hizmetinden yararlanarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu hizmet size ayrıcalıklı olarak sunulur ve VIP hizmet kategorisi içerisinde yer alır. Uçak kargo fiyatları ürünün büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Gönderileriniz Adrese Zamanında Teslim Edilir Uçak kargo avantajından yararlanarak gönderdiğiniz kargoların teslimatı isterseniz müşterilerinizin adresine de yapılabilmektedir. Uçağın inişi tamamlandıktan sonra ilgili kargo moto kurye tarafında alınarak belirtilen adrese hızlı bir şekilde teslim edilir. Ayrıca müşterileriniz kargoyu havalimanından kendileri de alabilirler. Gönderiler yurtiçi bölgelere yapılmakta olup yurtdışına sevkiyat gönderilmemektedir. Ürünleriniz masanızdan alınır karşı müşterinizin masasına kadar teslimat yapılır. Bu teslimat işlemlerini gerçekleştiren personel alanında eğitimli uzman kişilerden oluşmaktadır.