UÇAK KARGO BÖLGELERİ

Samsun Uçak Kargo Hizmetleri Thy Kargo

SAMSUN UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Samsun Uçak Kargo

Havayolu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmamız kurumsal hizmet anlayışı içerisinde hizmet vermektedir. Firma misyonu, müşteri memnuniyet ilkeleri üzerine kurulmuş olup güvenilir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Firmamız bulunduğu havayolu taşımacılığında sektöre öncülük etmektedir. Gönderilerinizin en hızlı bir şekilde gönderilmesi için gerekli olan alt yapı çalışmaları profesyonel kadro tarafından yürütülmektedir. Şehirler arası kargo göndermek istediğinizde firmamızın VIP hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Gönderileriniz adresinizden moto kurye tarafından alınarak uçak yolu ile gönderilmektedir. Tüm bu hizmetler kurumsal anlayış çerçevesi içerisinde verilmektedir.

Güvenilir Uçak Kargo Hizmeti

Sizin için ayrıcalıklı hizmet veren firmamız tüm ayrıntıları düşünmektedir. Kargo gönderileriniz uçaktan indirildikten sonra moto kurye ile belirttiğiniz adrese hızlı bir şekilde teslim edilir. Ayrıca müşterileriniz veya kargo alıcıları isterler ise havalimanından kendileri de kargolarını alabilirler. Tüm teslimat işlemleri güvenilir anlayış içerisinde yapılmaktadır. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimizden gerekli desteği alabilirsiniz. Uçak kargo hizmetlerinde istediğiniz gönderi türünü istediğiniz şehre gönderebilirsiniz.

Uçak kargo fiyatları göndereceğiniz kargo türüne göre değişkenlik göstermektedir. Kargonun büyüklüğü ve ağırlığı fiyata etki eden nedenler arasında gelir. Ayrıca eğer karşı havalimanında alıcı kargoyu moto kurye ile alacak ise fiyatta değişiklik göstermektedir.

Avantajlı Kargo Hizmetinden Sizde Yararlanın

Gönderilerinizi hızlı bir şekilde göndermek istediğinizde en güvenilir gönderim türü uçak kargodur. Gönderdiğiniz ürünlere herhangi bir zarar gelmeden hızlı bir şekilde teslimat yapılmaktadır.