UÇAK KARGO BÖLGELERİ

Van Uçak Kargo Hizmetleri Thy Kargo

VAN UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Van Uçak Kargo

Günümüzde ulaşım araçlarının gelişmesi ile bir yerden bir yere gitmek hızlı olmakla beraber zamandan da tasarruf sağlamaktadır. Firmamız zamanın en iyi şekilde değerlendirilmesi için ve müşterilerine VIP hizmet sunarak kargolarınızın en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır. Bunun için daime yenilikçi iş hizmeti benimsenmektedir. Misyonumuz gereği müşteri memnuniyet ilkesine bağlı kalınmaktadır.

Firmamız tüm kargo çeşitlerinizi havayolu taşımacılığı ile belirttiğiniz adreslere teslimat yapmaktadır. Bu hizmet içerisinde eğitimli ve uzman personel yer almaktadır. Uçak kargo fiyatları gönderdiğiniz türün hacmine ve büyüklüğüne göre değişebilmektedir.

Kargolarınızı Uçakla Göndermek İster misiniz ?

Şehirler arası kargo göndermek istiyorsunuz ve bunu acil bir şekilde yapmak istiyorsunuz. Gün içerisinde teslim edilecek önemli bir ürününüz var. Bu konuda kurumsal müşteri hizmetlerimizden destek alabilir ve moto kurye talep ederek adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Moto kurye adresinize en kısa süre içerisinde gelerek sizden gitmesini istediğiniz ürün veya belgeyi alarak havalimanına getirir. Burada kalkışa hazır olan uçağın kargosuna verir. Daha sonra gönderiniz ilgili havalimanında alıcısını bekler.

Eğer alıcı kargoyu kendi adresine talep ediyor ise moto kurye ile adresine teslim edilebilmektedir. Hava kargo avantajı ile sunulan bu hizmet size özeldir. Zamandan tasarruf sağlamak ve acil gönderilerinizi alıcılara ulaşmak isterseniz bu avantajlı hizmetten yararlanabilirsiniz. Gönderileriniz güvenilir bir şekilde hasar almadan alıcılara profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı ile teslim edilir.